Photos

No way

8. května 2010 v 21:18 | Rezke
rezke.blog.cz

Vím, dlouho jsem se neozvala na celém blog.cz a upřímně, mrzí mě to snad jen proto, že jsem zanedbala návštěvu některých fajn blogů. Celkově mám nějaké období "nic nedělání" a "hlavně se nezdržovat na pc dlouho". Bohužel, to druhé se mi stejnak nedaří.

Mimochodem, děkuju za hlasy v soutěži o nejlepší autoportrét, uklidnil mě pocit, že moje blbost se vyplatila. Už jenom ten postup byl šok. :)) (ego, ego, ego...)

Jsem teď nadšená z té přírody kolem. Sýkorky na balkóně už vylítly, některé pampelišky už stačily odkvést, třešeň jsem si nafotila minulý týden, teď už bych z ní nejspíš nic tak zajímavého neměla.

Tak aby se neřeklo a vy mohli posuzovat byť i jen v duchu, přidávám sem nějaké fotky (viz. Celý článek).

Velikonoční všehochuť

5. dubna 2010 v 16:47 | Rezke
Sice trošku opožděně, ale také přeju krásné Velikonoční svátky a doufám, že si jejich zbytek naplno užíváte. 

Přidávám několik velikonočních fotek, zvlášť u focení mladých ušáků králíčáků jsem obětovala paži nějakého strejdy od mamky(???) - taková já jsem... :/ Tak nakonec jsou fotky jen z tmavého kotce, hmm...


Rezke.blog.cz
Moje kraslice je pouze ta první...
(vepředu jenom proto, abyste věděli, jaký patlal já jsem :D)

Rozpustilé zlato

19. března 2010 v 20:50 | Rezke
Tak si projíždím složky s fotkami a všímám si, že jsem vám tu chtěla přidat několik - teď už ne nových. *blush* No... měsíc staré... Tak aspoň teď to napravím.
Je tam Matoušek (můj bratranec) a jeho dvojče Olinka. Liší se od sebe dost - povahově nejvíce. A největší legrace je, jak se teď oba dva rozmluvili tou svojí hatmatilkou a já jim sotva rozumím. :))
A pak jsem si také hrála s foťákem a růží, tak tu nejspíš něco skončí též... O:)

Rezke.blog.cz

I don't like these moments that I like...

22. února 2010 v 11:37 | Rezke
To počasí je... divné. Když jste doma u okna, je krásně, sluníčko svítí - když jste venku, děje se to samé, sice vám šplouchá pod nohama. Jak já to mokro nenávidím.


I ten můj parádní *heh* předpisový sněhulák taje... :/


Včera jsem si vyšla na procházku a že udělám radost babiččině Sáře, vzala jsem ji s sebou. Moc daleko jsme nedošly, protože mi utíkala za zajíci a bažanty a pak fotit s vodítkem v ruce nešlo, když na něj máte připoutané tele...
Fotky z procházky v celém článku. :)

Zimaaa

31. ledna 2010 v 16:38 | Rezke
Cítím velké zadostiučinění. Podařilo se mi splnit další svůj cíl.
Další věc z krku... No není to paráda? :D

Na úpravu se můžu vykašlat...!

16. ledna 2010 v 20:17 | Rezke
Tak jsem dneska nafotila ty malé mršky, co jsou strašně mazané a lekavé, u krmítka. Řekla bych (nechodí mi tu nějaký ornitolog?), že to je zvonek zelený a sýkora modřinka (ta se v Ostravě vzala kde?).

Musím uznat, že jedno z mnoha předsevzetí mám splněno, ale nejsem s tím vůbec spokojená. Je to sice lepší než minulou zimu, ALE... Stydět se za to!

Fotky jsou foceny proti světlu = takže nic moc a navíc jsem je zkoušela zmenšit jedním programem a on mi je vyhodil se zrnem jak ořechy...

Promiňte, ale nemám vůbec chuť je dále upravovat, tak na nich zkuste najít aspoň něco hezkého...

Jinak... Chtělo to fakt trpělivost! :D

 
 

Reklama