News

Když se sejdou tři

15. března 2010 v 18:38 | Rezke
Tak jsem se rozhodla a odhodlala po třech měsících udělat nový design.

Byla jedna verze, ta tu vydržela den a nezdála se mi vůbec lepší než ta první, takže jsem byla nespokojená, že to vůbec není příjemné, natož podle mých představ. Jediné, co to tak splňovalo bylo to, že byl autorský.

Myslela jsem, že tady ten druhý v pořadí nechám déle, ale nestalo se. Nastal (hned po dni) čas na třetí. Jsem za něj ráda, i když ty barvy mi trošku nesedí. Nezveřejňuji už autory obrázků, protože fotky jsou moje (:P) a dalším důkazem mé radosti jest to, že se mi už design nechce měnit. ...nemůžu si poradit s vodorovnou čárkou v menu - ta nad odkazy. Damn it! (Že já blbá na ni upozorňuji... ...všimli jste si ji?)

Takže: jestli se vám ani trochu nelíbí design a fotky v něm, tak jsem na tom hooodně špatně (no a vy asi taky).
Méně než jsem čekala

2. ledna 2010 v 18:26 | Rezke
Pohrávala jsem si s rozcestníky a vytvářela rubriky, u kterých doufám, že je časem zaplním. Původně měl být počet rozcestníků určitě více, než 3. Překvapilo mě, jak jsem nakonec dala věci dohromady a doufám, že pro vás budou přehledné a nebude blog o nekonečném klikání.

Práce teprve začíná

2. ledna 2010 v 14:29 | Rezke
Ačkoli mám základy za sebou (jako např. založení tohoto blogu 1. 1. - aby se mi dobře pamatovalo datum, vytvoření lehkého designu, protože na těžší jsem se nezmohla a teď se mi vůbec nelíbí), tuším, co mě ještě čeká. A moc se mi nezamlouvá, že zde první článek píšu tak pesimisticky. Ovšem... nechtěla jsem mít takovou slavnostní věc jako rocestník. Takže hop, jdu si tu udělat pořádek a vytvořit pár rozcestníků.

A teď jsem málem zapomněla... Vítejte. :)
 
 

Reklama