About blog

Berušky ještě nezmrzly

28. října 2010 v 15:51 | Rezke
To jsem nakonec vymyslela nadpis. :D  
beruška
S touhle nedávno pořízenou fotkou bych se ještě chtěla pochlubit, nedá mi to. Když se tomu mému foťákovi zachce, tak on i celkem zaostří! :D A navíc, bez ní by nemohl být nadpis, který by měl seznamovat s obsahem článku, takže...

A víte co? Málem byste se zase nic nedozvěděli, protože já si článek hned po dopsání zavřela. :D Vám snad není přáno... No já na ten monitor hleděla s otevřenou klapačkou. Uff, naštěstí tu máme ukládání do rozepsaných. ;) 

Když už píšu komentáře

7. dubna 2010 v 15:25 | Rezke
Rezke.blog.cz

Chtěla bych se tímto článkem ospravedlnit za svoje komentáře, co zanechávám na jiných koutcích cizích pisatelů. Ale vůbec nemám dobrou výmluvu.

Troufám si říct, že když mi někdo napíše komentář k článku, okomentovala jsem také jeho článek na oplátku snad v každém případě.
Pak ne moc často píši komentáře na blogy, kde jejich pisatele obdivuji, vzhlížím k nim a povětšinou jsou starší. Na takové blogy chodím tajně, většinou bez mojí stopy nebo ji tam zanechám až po několika návštěvách, cca po několika týdnech. Ehm, no..

Rezke? Co je to za blbinu?

2. ledna 2010 v 18:47 | Rezke
Ha! Schválně jsme zvědavá, jestli byste podle Rezke uhodli moje jméno. :P

Věc se má takhle: Než jsem začala používat blog, žádná přezdívka Rezke nebyla nutná.

Když jsem si zakládala blog, většina nicků už byla zabraná (zvlášt, když je teď blog.cz propojen s více - hojně navštěvovanými - weby - to už pak nejsou volné nicky také díky nim). S promintím, nic proti těm, kteří mají při přezdívce číslo, ale já bych tohle mít nemohla. Nesnáším to. Takže jsem bloumala, paličatě jsem si stála na svém, že žádá (teď dojde k prozrazení mého jména - schválně, jestli jste ho uhodli :P) Terka001 nebudu a byla jsem v bludném kruhu.

K věci: Díky nějakému dalšímu webu už nebyla volná ani rezka (Terezka > rezka - dost používané) a to už jsem vážně lovila v paměti jak v třicetimetrové studni. Nakonec, jako hrom z čistého nebe mě uhodilo slovíčko Rezke a mě se zamlouvalo. Tak doufám, že mi to nadšení vydrží a neomrzí mě jen tak... A snad není nějak... moc hloupé. :)

Proč se zaneprázdňuju s blogem?

2. ledna 2010 v 18:15 | Rezke
Teď, když si položím otázku, na kterou jsem měla původně odpověď, mě napadá zdůvodnění úplně jiné. Vzhledem k datu. Začal Nový rok a já doufám, že bych tu mohla aspoň ten rok vydržet a ke konci si projít Archív. Určitě by to bylo... dojemné. Jenže já tu mám úplně jiné protože. Mám záměr vás otravovat svými žvásty, přehnaně vám radit v životě, protože jsem přehnaně... soucitná? Ale prosím vás, nebojte se mě - nekoušu. :)
Teď jsem mluvila poněkud z cesty, možná nechápete.
Chtěla bych tu sem-tam zveřejnit některý ze svých výtvorů, častěji nepovedených, protože talent začíná praxí a ne naopak a na praxi čas nemám. Baví mě tolik věcí a jsem frustrovaná z toho, že je nestíhám. A teď si říkám, proč si tedy zakládám ten blog, když je to další věc co mě baví. Jenže já chci mít přehled. :) Možná se mi život ulehčí a právě proto jsem zde vybrala avatar jako peříčko. Kdo ví? Já určitě ne. :D

Možná jste si z textu odvodili, jak bude blog vypadat, když bude tvořen mnou a možná máte úplně mylnou představu, protože se mnou se člověk často plete. :P
 
 

Reklama