Štěstí v neštěstí

20. dubna 2010 v 15:53 | Rezke |  Zápisky
Rezke.blog.cz
Tak jsem usoudila, že už bych měla o čem psát. :) Přesto to žádná sláva není.

Začneme tím, že týden mám volnější, neboť ve čtvrtek a pátek máme ředitelské volno - píšou se přijímačky, ale žádná sláva to není, na stejný gympl se hlásí mladší sestra. :/ Dneska ve škole jsme se fotili. Přišli pro nás dřív a my tam venku celý dějepis prostáli v té zimě. Úsměv mi pak zamrzl do podivné grimasy, no toš to jsem zvědavá, jak to bude vypadat.


Před chvílí jsem přišla z knihovny. Jsem složitý případ, měla jsem a zároveň neměla z ní vypůjčeny tři knížky. Klidně počítejte se mnou. Jednu jsem šla dneska vrátit (už na ni byla upomínka) a ty další mám půjčené přes kamarádku. Jsou to třetí a čtvrtý díl Upířích deníků od L. J. Smithové. Lucka měla štěstí, že na ně narazila a tak si je půjčila s tím, že nevěděla, že má zrovna ty poslední dva. Tak si je přečetla a s varováním je dala mi. Na internetu jsem dočetla první díl, druhý jsem nikde nesehnala. A co se nestalo. :) Přijdu do knihovny, namátkově kouknu do regálu a tam druhý díl. Kouknu do katalogu knihovny a je 11x rezervovaný, přesto si tam leží. :)) Tohle se mi stalo už podruhé, ale předtím jsem takhle sehnala knížku, co byla rezervovaná 57x... Takže mohu pokračovat dál v denících, aniž bych dvojku vynechala. Ale nemohu říct, že bych neuvítala to štěstí někde jinde. 0:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Divergent Girl Divergent Girl | Web | 23. dubna 2010 v 18:25 | Reagovat

To máte v knihovně podivný systém, když si zarezervovaná knížka leží v poličce. A 57X zarezervovaná? Na kolik let dopředu to je? Kdybych nutně takovou knížku chtěla, tak si ji radši koupím než čekat několik let.

2 Rezke Rezke | Web | 23. dubna 2010 v 19:20 | Reagovat

[1]: Ono to zase tak hrozné není, protože to jsou všechny rezervace ze všech knihoven města Ostravy. Ale je pravdou, že jednou jsem na jednu knížku 3 měsíce čekala, ale to si myslím, je ještě dobrá doba. A je to fakt divné, většinou jim rezervované knížky leží za pultem a čekají na "majitele".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.