Zimní radovánky a já si jich tak užívám!

4. ledna 2010 v 21:18 | Rezke |  Zápisky
Na dnešní školu jsem se vůbec netěšila, proto mě příjemně překvapila.

Ale vstávat v 6.30 není dle mého gusta. Zvlášť dnes, když mi mamka ráno volala, tak jsem ještě měla půlnoc. Nevěřila jsem ji, že už je ráno.

Do školy se mi nechtělo už vůbec. Dnes máme do čtyř. Navíc teď v zimě chodím do školy a vracím se ze školy za tmy. Očekávala jsem, že budu zkoušená z biologie, napíšu si písemku z chemie, kompozici z češtiny a nějakou malou písemečku z fyziky... Tohle všechno bylo pro dnešek možné, ale nic se nestalo.

V češtině - literatuře jsme byli obzvlášť překvapení. Češtinář: "Tak už si doděláme Vánoční období, protože za týden končí. Čím vlastně končí?" Janka: "Kompozicí?" - chvilka napětí - "Ne, tu si napíšeme patnáctého." Kdo nezná našeho češtináře, asi nepochopí, tak si to aspoň představte. :D

A ve fyzice profesor zaperlil jeho tradiční hádkou se spolužačkou. "Tohle je sešit do fyziky? Doufám, že ne," kouká na postříhaný a popsaný něco.
"Ne, ten mám tady," ukazuje mu sešit.
"Tak proč se tu zabýváš nějakým sexem?!" ptal se už celý rozčilený, všichni na něj hleděli s otevřenou pusou. Že by z něj vyšlo zrovna tohle? A že by si Krista něco takového...? Co tam měla?
"Ale já tu nic takového napsaného nemám..." Kouká na něj celá vyděšená.
"Ne, a co je tohle?"
"To je yes!" ...profesor se celý rudý vrací ke katedře a začne povídat o kázni a proč se nevěnujeme fyzice. :)

Takhle dneska bylo veselo. Jenže každé štěstí končí, protože bez smůly ho nepoznáte. A když jsem vyšla z té šťastné školy, trefila mě sněhová koule přímo do oka. *au to štípe*

Stalo se to, čeho jsem se bála. Oko přivřené a červené jak rajče. Kamarád se omluvil a já můžu být nazlobená jenom na sebe, protože jsem neuhla a stála tam jak tvrdé Y. >:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.