Že já mám tu zimu ráda...

8. ledna 2010 v 23:40 | Rezke |  Zápisky
A že já ji tak nesnáším...

[na fotce lavička pod sněhem minulou zimu v lázních Jeseník, vyfoceno mobilem]

Když se podívám z okna, mám pocit, že ten sníh před chvílí padal na druhou stranu... A pořád sněží tak hustě - nepříjemné v tom jenom vidět - když jste venku. Zmocňuje se mě zlomyslnost, když ty chudáky vidím z okna a já si sedím pěkně v teple s horkým jablkem (ale aby se neřeklo, je mi jich líto) a mohu se na to zasněžené město koukat. Vypadá hned čistší, když převažuje bílá barva.

Dneska po dlóóóuhé době - možná snad roků, jsem si jako "šťastný" a správný čepista vzala čepku a to jen za vidinou toho, že nepřijdu do školy s mokrou hlavou (já idiot si neuvědomím, že z čepky mi ještě vyčuhují takové 2/3 vlasů). Měla jsem co dělat, abych si tu čepku v tramvaji nestrhla. Takovou averzi vůči čepkám mám.

Každý den, když jdeme ze školy, skončí někdo ve sněhu a vrací se domů celý mokrý. Autobusy nejedou a já (jezdím tramvají) jsem dneska dělala tramvajového průvodce autobusákům.

Nakonec jsem se svojí čepky přece jenom zbavila, konkrétněji mi ji vzal někdo jiný. Na cestě zpáky. Do tramvajě přistoupili kamarádi a jeden otravnej mi čepici pořád sundával. To už mě fakt namíchlo. Na co mi to je..? Naštvaně jsem si čepku schovala do batohu. Až venku si všiml, že mu něco chybí k povytahování. Ha!

Jsem ráda, že je to aspoň sníh - ne břečka, ne voda - dokud se neroztopí. Zimu mám radši než vedra, zimu pocítím méně než horko... Sníh za krkem také nemusím. Miluju zimní sporty. Když jsem se naučila lyžovat, doufám, že to ještě letos uplatním. Třeba si teď o víkendu posáňkuju, příští týden polyžuju... A Kiki mně bude dělat odbornou pomoc - ještě potřebuju někoho na první pomoc. Lidi na sjezdovce bývají největší hrozba a že jich tam teď bývá!

Ale teď vážně nevím... Mám zimu ráda?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.