Výtah - "Uzamčeno"

25. ledna 2010 v 16:14 | Rezke |  Zápisky
Tak dneska to byla situace! První popíšu, čeho se to vlastně týkalo - našeho školního výtahu, který nám nedávno vestavěli do budovy, aby si vozíčkáři a choří lidé také toho gymnázia užili.

Jakožto dneska máme volnou hodinu, zašli jsme si na oběd a měli ještě hromadu času. Já jsem se procházela chodbami s Kiki a naproti výtahu na schodišti seděla Zuzka s Míšou. Usoudily jsme, že je to dobré místo a přidaly se.

Nedalo nám to, ale výtah před očima jsme musely vyzkoušet. Tak jsem se s Kiki zvedla celá nadšená, že tu parádu otestujeme. Výtah jsme přivolaly a na to, že máme ve škole tři patra a my byly uprostřed, mu to celkem trvalo. No a samozřejmě - nastoupily jsme a dveře se za námi zavřely.

Zmáčkla jsem první patro.

"Ne, co když tam bude ředitel!"


Kiki mě hned varovala, tak jsem pro jistotu zmáčkla tlačítko nejvýš posazené. Jenže výtah stále nic. Teď už jsem se naštvala a stiskla tlačítko patra, ve kterém jsme byly. Dveře se neotvíraly.

"Uzamčeno," řekla Kikuš s pohledem za mě. Obrátila jsem se a viděla červený nápis digitálním písmem.

Kiki popadl ten její veselý amok a začala se smíchem brblat: "Mně dochází kyslík!"

Začaly jsme ťukat na dveře a doufaly, že nás uslyší jen Míša se Zuzkou vzdálené od nás asi deset metrů. Přece jenom - bylo vyučování a my v tom výtahu neměly co dělat.

Ještě mě tak napadalo, jestli tam náhodou není někde kamera - třeba na té zadní stěně se zrcadlem... Navíc, na vrátnici sledují různá videa z koutů šatny a nevím, jestli tam není i z výtahu.

Nakonec jsme se "dovolaly" Zuzky, která výtah otevřela zvenčí. Páni! To bylo "uff".

Nejvíce pak naštvalo, když jsme viděly nastupovat skupinku profesorů do výtahu a my celí natěšení, že se tam seknou, jsme stačili jenom zírat. Vystoupili a jak snadno! Přímo u nás..!

Až potom nám došlo, že pro jízdu výtahem musíte mít čip, jinak jste v pasti a my nejspíš nahrané jak trubky.

Možná se to zítra objeví na YouTube, no není to paráda? *škoda, že nevidíte její ironický smích*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Amy Amy | Web | 1. prosince 2010 v 19:16 | Reagovat

Dobrá historka :D Ještě že v mé škole výtah není, jinak by se mi určitě přihodilo něco podobného jako tobě (jsem schopná se nechtěně zabarikádovat na těch nejnemožnějších místech - na záchodě, ve sprše...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.