Svátky pro mě ještě nekončí aneb máme divného psa

2. ledna 2010 v 19:25 | Rezke |  Zápisky
K více současnému Novému roku bych dodala: podle některých lidí to vypadá, že začal dříve a skončil ještě později. Abyste pochopili, 31. 12. byly rachejtle slyšet už dopoledne. Teď 2. 1. je slyším stále a krom toho slyším štěkat psy od sousedů. Jen náš pes je (díky Bohu :)) nějakou výjimkou. Petardy naprosto ignoruje. Samozřejmě, kdybyste mu s ní mávali před očima - není hlupý a uskočí. :D A jestli si pořád myslíte, že není divný - že je spíše hluchý, když mu ten hluk z venku nevadí, tak abyste stejně jako já začali pochybovat, že je to šelma psovitá a k vlkovi má daleko, nevšímá si ani koček, zatímco ony ho obcházejí obklikou. Pro vaši představu - dal by se přirovnat pejskovi na obrázku, ale je vážně živý a ne - není to štěně.


K nastávajícímu roku bych ještě dodala, že si jen tak nezvyknu nepsat v roce dvě nuly za sebou, tudíž pro mě rok 20010 začal.

K Vánocům: Tak ty mě mile překvapily. Sice jsem vánoční atmosféru doposud nepocítila, ale pod stromečkem jsem našla mnohem víc, než jsem čekala. Já vlastně nečekala nic. :D Ale splnilo se mi přání a dostala jsem něco, co jsem ani nevěděla, že chci. :D

[více v pokračování celého článku]Rodiče šli na mě krapet fikaně, ale přes moje štěstí v rukou jim tahle záludnost neprošla. Nebudu to sem vypisovat, už tak se moc rozepisuji a nikdo to nečte. Nakonec jsem tedy dostala Twilight saga - originál knížky. Musím se pochlubit, protože doufám, že už mi konečně dojde, že je mám! :D Bez ohledu na to, že jsou u mě několikrát přečtené, echm. :D Je to dobrý pocit, mít v knihovničce knížky, které se vám líbí. Plus k tomu jsem dostala knihu The Host, kterou mám teď rozečtenou - wow. Takové ty věci, jako oblečení, kosmetika, kalendáře - ty mi samozřejmě také udělaly radost. :)

Jinak Vánoce stále ještě nekončí - teda aspoň pro mě ne. Máme pořád cukroví, takže dokud je, Vánoce jsou. :D

PS: Co si myslíte o tom, že na svátky, když je doma nejvíce jídla, máte držet půst? Kašlu na zlaté prasátko! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jurášek Jurášek | Web | 9. února 2010 v 15:26 | Reagovat

Pokud bereš Vánoce podle cukroví, tak moje babička má Vánoce i o Velikonoce. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.