Mluvíš sprostě...

25. ledna 2010 v 16:38 | Rezke |  Zápisky
Já chápu, když někdo nadává a když mu nějaké to sprosté slovo ujede (bodejť by ne, mi přece také), ale aby měl dost krutá sprostá slova na denním pořádku svého slovníku, to se mi vůbec nelíbí - a nejde jen o mě, nejsem výjimka a doufám, že je nás takových víc.

Krom toho, někdy ani to nejsprostější slovo nevystihuje člověka za ten zlý čin, kvůli kterého dotyčnému nadáváme. Proč tedy - když už nazýváme lidi jinak než jménem - nehledáme něco výstižnějšího a méně vulgárního.

Lenost. Lenost. Lenost? :DKdyž nějaké takové slovo uslyším, jako bych se ve vteřině napnula a divím se, že něco takového vůbec z úst vyjde. A to nejsem žádná citlivka, to fakt ne... :D

Rozepisuji se zde k tomuto hloupému tématu hlavně proto, že jsem dneska šílených nadávek slyšela až moc, tak mě prosím neukamenujte, co to tu píšu... Prostě jsem měla nutkání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vadí vám, když někdo stále "seká" sprostá slova?

Vůbec ne, já taky.
Nevšímám si toho.
Vadí.

Komentáře

1 Jurášek Jurášek | Web | 8. února 2010 v 21:26 | Reagovat

Mám stejný názor. Někdy mi přijde jako vhodnější nadávka blbec než ženské či mužské ústrojí (ústrojí? Sakra já nevim jak to napsat. Teda nemůžu si vzpomenout? No to je ostuda. A to jsem prý ze zdrávky.:D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.