A ráno tam nebyly...

15. ledna 2010 v 21:25 | Rezke |  Zápisky
Ani nevíte, jak mě to štve. Zima je všude, sníh je všude - už několik týdnů. Jsem na pochybách, že to vydrží další týden (známe to divné počasí, že?) a nebudou povodně.

Každopádně mě čeká víkend a já zase nemám čas na to, abych vyrazila s foťákem do přírody a toho sněhu si pořádně užila. Zvlášť po tomhle týdnu jsem docela úplně zcvokla. Každý den mě čekala písemka, která rozhodne o mé známce, někdy i kompozice. Brrr. Teď si říkám, proč jsem s tím tolik nadělala, ale jsem za to ráda.

A babička mi teď sdělí zprávu, že byl u ní zloděj a krade jí slepice. Nechápu.Ano, mám trošku delší vedení. Tím jak je všude sníh, liška nesehnala
potravu. Nabrousila si drápky a zoubky, vyčistila poslintaný kožíšek a vrhla se na všech pět nebohých slepiček. Je to fakt borka. :)

Asi by mě to mělo vadit, ale... Mně to vadí úplně jinak... Já prostě nebudu mít nějaké pěkné fotky z letošní zimy. A měla jsem takovou příležitost! Vyfotit lišku! :( ...při krádeži slepic, heh. Musím uznat, babička by mě nejspíš hnala.

Minulou zimu to byl hon na ptáčky v krmítku. Z okna se fakt fotit nedají a když jste venku, tak si ti nezbedi zvonci a sýkory nepřiletí. Letos jsem lov plánovala taky a stále plánuju, musím se prostě polepšit. Teď mám ale v úmyslu někde vykoumat tu lišku... *zazubí se* To by byl fakt úlovek! (Myslím pořád na fotografický.) Nebo aspoň srnky, ale ty jsem v zimě neviděla, ani nepamatuju...

Konec mého styku s přírodou tady v Ostravě. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.